VILKA Topoľčany, čašník / čašníčka - Barman / Barmanka

MACAO GAME CLUB s.r.o.

Miesto práce
Hollého, Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kaviarne Vilka hľadáme šikovného, pracovitého človeka na pozíciu
čašník/čašníčka, barman/barmanka, barista/baristka na TPP.

Práca si vyžaduje spoľahlivosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Pracovná náplň:
Práca za barom, práca s pokladňou, obsluha zákazníkov, práca s finančnou hotovosťou, udržiavanie poriadku na prevádzke.

Máš prax? - (nie je podmienkou, ale výhodou).

Príď sa nám ukázať alebo nám pošli tvoj životopis a my sa ti ozveme.
Alebo kľudne zavolaj a dozvieš sa viac.

Mzdové podmienky - 4,80€/ hod
Plat sa odvíja od počtu odpracovaných hodín + sprepitné v plnej výške je samozrejmosťou.

Permanentka do Fitness centra 365 Gym Topoľčany.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník - barman

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou, nie však podmienkou.

MACAO GAME CLUB s.r.o. je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním barov, terminálov, videohier (automatov), kaviarní. Naše prevádzky sa nachádzajú v Topoľčanoch, Trenčíne, Piešťanoch, Hlohovci, Bánovciach nad Bebravou a Púchove.
ID: 4727808  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac