Logo MAC - GASTRO spol. s r.o.

Recepčný/á Apollo Hotel ****, 1000 - 1300,-Eur + príplatky

MAC - GASTRO spol. s r.o.

Miesto práce
Dulovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka, + príplatky v zmysle ZP, + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa všetky činnosti hotelovej recepcie, ako prvého kontaktu pre hostí hotela. Výrazne vplýva na spokojnosť hostí, vyžaduje zodpovednosť a proklientsky ladený prístup. Vyžadujeme snahu zabezpečovať kontinuálny chod recepcie a schopnosť byť zodpovedným členom tímu. Povinnosti zahŕňajú check-in/check-out, starostlivosť o klientov hotela (poskytovanie informácií, riešenie požiadaviek a podnetov, organizáciu výletov, objednávanie služieb tretích strán...), prijímanie a spracovávanie telefonických aj on-line rezervácií, vypracovávanie ponúk. Naučíme Vás pracovať s on-line rezervačnými portálmi (napr. Booking, expedia…) s hotelovým rezervačným systémom Hores, spracovávať denné závierky a pripravovať reporty. Pozícia zahŕňa prácu s pokladnicou a zúčtovanie hostí, ako aj spoluprácu s ďalšími oddeleniami a aktívne využívanie cudzích jazykov.

-Práca ste stabilnú, slušnú a zodpovednú spoločnosť.
-Istota stálej a pravidelnej mesačnej mzdy.
-Motivačné ohodnotenie a odmeny.
-Aktívne využívanie cudzích jazykov a komunikácia so zahraničnými hosťami.
-Práca v mladom dynamickom kolektíve.
-Kvalitné stravovanie vo vlastnej zamestnaneckej jedálni.
-Možnosť využívať wellness centrum.
-novoročný večierok pre zamestnancov
-odmeny pre zamestnancov roka

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim nočná a denná zmena.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám prosím Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proklientsky zameraný prístup a radosť z práce s ľuďmi, dobré komunikačné schopnosti, aktívny prejav a profesionálny úsmev. Príjemné vystupovanie, schopnosť vyhodnotiť situáciu a pracovať pod stresom. Schopnosť spoľahnúť sa sám na seba, a zároveň byť dobrým členom tímu. Schopnosť pracovať na zmeny a vykonávať aj prácu v noci. Znalosť anglického jazyka povinná, každý ďalší svetový jazyk je vítaný.

Etablovaná spoločnosť s 30 ročnou tradíciou, známa zodpovednosťou a slušným prístupom. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje Apollo Hotel **** na Dulovom námestí v Bratislave (www.apollohotel.sk, Ig, Fb).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2966330  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac