Sales manager

mabets s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1500+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme sales managera pre veľkoobchodný B2B predaj našich produktov na Slovensku a v Rakúsku.

Náplňou práce je:
- akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- vyhľadávanie nových B2B obchodných príležitostí v danom odvetví, prieskum trhu a aktivít konkurencie (Slovensko, Rakúsko)
- plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
analýza zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk
- prvotná analýza klienta a jeho investičnej alebo úverovej rizikovosti
- participovanie pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov
- pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov a efektivity obchodných činností
- rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi, zlepšovanie a budovanie imidžu spoločnosti
- poskytovanie odborného poradenstva potenciálnym a existujúcim zákazníkom
- udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (mailového, telefonického, osobného)
- zastupovanie finančných, obchodných, marketingových a hodnotových záujmov spoločnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov
- vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu

Prácu je možné vykonávať kdekoľvek a taktiež aj z domu.

- flexibilná pracovná doba / práca z domu alebo z kancelárie v Poprade
- flexibilita pri odmeňovaní na základe dosiahnutého výsledku
- firemný telefón
- v prípade potreby firemný notebook
- práca v spoločnosti s medzinárodnými partnermi a originálnym portfóliom
- priateľská atmosféra v práci
- nadobudnutie vedomostí, techník a zručností v oblasti predaja a marketingu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list emailom na juraj@mabets.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

management, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Adobe Illustrator - základy
Adobe Photoshop - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť prezentovať sa
- prehľad v oblasti ekológie, súčasných trendov a dizajnu
- zmysel pre detail a analytické myslenie
- komunikatívnosť
- zodpovednosť, samostatnosť
- dôveryhodnosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- pracovné nasadenie
- chuť učiť sa nové veci

Sme presvedčení, že vášeň pre ekológiu a jednoduchý dizajn robí život a svet okolo nás krajším.
Deň čo deň prinášame ľuďom radosť z originálnych, štýlových a znovu použiteľných produktov.
Objavte aj vy z pohodlia domova ľahko dostupné a užitočné riešenia pre každodenný život.

mabets.sk - on-line obchod pre krajší svet okolo nás

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Rázusova 2672/11
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Beráts
Tel.: 0948531744
E-mail: poslať životopis
ID: 3260699   Dátum zverejnenia: 5.12.2017