1 100 - 1 500 EUR

Opatrovateľka

MABA SK s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovateľská starostlivosť v zariadení pre seniorov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100-1500 netto

Firma má vlastnú prepravu, ktorá zabezpečí bezplatne prevoz pracovníkov na dané pracoviská.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

MaBa SK s.r.o. už 10 rokov poskytuje pracovnú možnosť, a zároveň hľadá opatrovateľky a opatrovateľov na prácu v Nemecku.
Potrebné zaslať životopis a pridať fotku.
Ak som vás zaujala, viac informácií Vám viem poskytnúť cez telefón.

Adresa spoločnosti

Maba sk s.r.o
Hlavná ulica 658
94352 Mužla
ID: 3760935   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100-1500 netto