Vodič MKD

MA KA TRANS spol. s r.o.

Miesto práce
Česko, Taliansko, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
IHNEĎ
700 - 2 200 EUR/mesiacdiety za pobyt v inom state, priplatok za nocnu, pripadne vikendovu pracu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za správne, včasné naloženie, vyloženie tovaru. Udržiavať vhodný technický stav zvereného MTZ na výkon práce.
Dodržiavať zákony a pravidlá cestnej premávky v jednotlivých štátoch. Dodržiavať nariadenia zákona 561

Informácie o výberovom konaní

osobne stretnutie nutne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik vyhodou

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť za zverený majetok, dochvíľnosť

Firma MA KA TRANS spol. s r.o. je organizácia podnikajúca v oblasti medzinárodnej kamiónovej preprave tovaru.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4144930  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac