Chyžná / pomocná sila v kuchyni

M3 group, s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 850 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatok + mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie, čistenie a dezinfekcia hotelových izieb a pridelených priestorov hotela

- starostlivosť o zverené izby

- výmena použitej posteľnej bielizne a uterákov

- dopĺňanie hygienických potrieb

- dopĺňanie minibarov

- styk s práčovňou

- spolupráca so všetkými strediskami hotela

- príprava jednoduchých raňajok

- starostlivosť o čistotu a hygienu kuchyne

- umývanie riadu

- práca v príjemnom kolektíve a férové podmienky

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely tohto výberového konania.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prívetivé, príjemné vystupovanie, samostatnosť, ústretovosť, ochota

- zodpovedný prístup k práci

- silný zmysel pre čistotu a poriadok

Kalix Boutique Hotel **** je nový hotel v širšom centre Popradu, v časti Poprad - Stráže. Poskytuje ubytovanie v 20 izbách. Svojimi službami má ambície osloviť hostí, ktorí preferujú komfort, súkromie, pokoj a prívetivú atmosféru.
ID: 4784977  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac