Obchodný reprezentant spoločnosti

M2M SYSTEM s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6.2019
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000€ a viac (Fix + provízia) + extra bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha, ste orientovaný na výsledok a dokážete pracovať samostatne ?

Ak ste na otázky odpovedali áno, potom hľadáme práve Vás!

- prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch;
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s klientmi ...;
- absolvovanie naplánovaných návštev a stretnutí;
- informovanie klientov o propagačných aktivitách;
- uplatnenie obchodnej, marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne;
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách;
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov;
- pravidelný report.

- vysoko samostatná práca v stabilnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- atraktívne platové ohodnotenie
- školenia a osobný rozvoj
- telefón
- welness
- produkty partnerských spoločnosti za zvýhodnené ceny
- iné...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

M2M SYSTEM s.r.o. je inovatívna spoločnosť zameraná na zákazkový vývoj elektroniky a softwaru pre priemyselné, komerčné i nekomerčné aplikácie v oblasti M2M a IoT technológií.
ID: 3667219  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000€ a viac (Fix + provízia) + extra bonus