Logo M2M Solutions, s.r.o.

IT Solution Architect / systémový integrátor so zameraním na robotizáciu a automatizáciu

M2M Solutions, s.r.o.

Vysokoškolákov 1757/1, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 500 EUR/mesiacUvedený plat je orientačný a prispôsobíme ho Tvojim skúsenostiam a znalostiam. Kvalitných kandidátov vieme ohodnotiť. Odmena pri práci na živnosť, resp. rámcovú zmluvu je od cca. 4 700 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Sme presvedčení, že ľudí s potenciálom na inovácie je na Slovensku veľa, ale zriedkavo dostanú priestor rozvíjať ho. U nás budeš súčasťou tejto výzvy. Si nadšenec nových technológií a vesmíru? Zažiješ ich v praxi. Máme veľké sny, ktoré krôčik po krôčiku uskutočňujeme. Sme kamoši a vzťahy u nás sú nadštandardné. Sme mladý kolektív, kde má každý dostatok voľnosti na sebarealizáciu. Baví nás vzájomne si pomáhať a sme pripravení pomôcť aj Tebe.

Ako Solution Architect u nás budeš zodpovedný za celkovú architektúru našich riešení, ktoré sú zamerané na integráciu autonómnych mobilných robotov a prvkov automatizácie v procesoch zákazníka.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • navrhovanie architektúry riešení s cieľom splniť požiadavky zákazníka a dosiahnuť najlepšiu efektivitu;
  • tvorba reálnych návrhov a riešení transformáciou cieľov spoločnosti;
  • navrhovanie funkčných a flexibilných riešení;
  • mapovanie požiadaviek zákazníka do návrhu funkčných riešení;
  • komunikácia s projektovými manažérmi, developermi, dodávateľmi riešení a zákazníkmi;
  • zodpovednosť za technické navrhnutie a realizovateľnosť projektu;
  • zodpovednosť za prípravu technickej dokumentácie a jej následná kontrola.

Čo od teba očakávame:

  • analytické myslenie a dobré komunikačné schopnosti;
  • znalosť architektúry IT systémov (Microservices, Client-Server a pod.) asynchrónnej komunikácie a dizajnu API;
  • skúsenosti s Visual Paradigm a/alebo MS Visio alebo inými diagramovými nástrojmi;
  • skúsenosti s integráciou systémov a implementáciou riešení, ktoré zahŕňajú viacero kooperujúcich prvkov v systéme, ako sú roboty, IT systémy dodávateľov a zákazníkov (napr. ERP, MES, WMS systémy) a nami vyvíjané systémy.
  • výhodou sú skúsenosti s vývojom riešení so zameraním na robotizáciu a automatizáciu v oblasti logistiky priemyslu;
  • základné znalosti robotiky a jej princípov ako sú typy robotov, pohonové mechanizmy, senzory a pod.; výhodou je znalosť legislatívy a priemyslových štandardov platných pre roboty a automatizáciu;
  • ​výhodou sú znalosti v oblasti elektrotechniky (základné znalosti el. obvodov, napätia, prúdu, znalosti rozhraní a komunikácie el. zariadení);
  • schopnosť identifikovať vhodné technológie pre realizáciu riešení s ohľadom na ciele spoločnosti. Bežne pracujeme s technológiami ako C#, .NET, ABP Framework, MS SQL Server, Blazor, AWS ekosystém, Azure ekosystém.

  • hybridné nastavenie práce;
  • Multisport karta;
  • finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus a 20% zo zisku prerozdeľujeme na konci roka ako odmeny;
  • hodina týždenne vyčlenená na samovzdelávanie;
  • 2 sick days ročne;
  • notebook a mobil aj na súkromné účely, plus výhody v rámci paušálu;
  • spoločné raňajky, grilovačky na streche, Family day, teambuildingové chaty a mnoho ďalších;
  • skvelá káva, čaje a stále čerstvé ovocie;
  • chill zóna so stolným futbalom a šípkami;
  • 3D tlačiarne;
  • firemná knižnica plná zaujímavých kníh.

Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové!

Pošli nám svoje CV a naplánujeme si stretnutie. Ak nespĺňaš úplne popísaný profil, ale vidíš sa v našej firme, ozvi sa nám. Radi ťa spoznáme. Ak chceš o nás a našich projektoch vedieť viac, pozývame ťa na web www.m2ms.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.6.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
C++ - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

  • záujem o nové technológie;
  • prinášanie nových nápadov a inovatívnych technológií;
  • komunikatívnosť a schopnosť tímovej práce;
  • spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita;
  • proaktivita a chuť pracovať.

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Mazániková
Tel.: +421940999223
E-mail: poslať životopis
ID: 4830090  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac