Logo M2M Solutions, s.r.o.

QA Engineer

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 600 EUR/mesiacJunior od 1 600 €; Medior od 1 900 €; Senior od 2 600 € Uvedený plat prispôsobíme Tvojim skúsenostiam a znalostiam.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Zaujímajú ťa moderné trendy ako robotizácia? Ponúkame príležitosť podieľať sa na našich riešeniach, ktoré automatizujú procesy v skladoch tými najmodernejšími spôsobmi.

Úlohou projektu je transformovať tradičný skladový proces do úplne nového, automatizovaného a efektívneho systému pomocou robotov a ich bezproblémová integrácia do súčasného prostredia.

​Ako tester(ka) budeš súčasťou verification tímu, kde sa okrem softvérových aplikácií stretneš aj s hardvérom rôzneho druhu, preto elektrotechnické znalosti sú veľkou výhodou.​​

Čo u nás budeš robiť?

  • Spolupracovať pri navrhovaní stratégie testovania riešení.
  • Spolupracovať s vývojovým tímom a komunikovať so zákazníkom, ktorému zabezpečujeme aj podporu.
  • Spolupracovať pri návrhu inštalácií našich technológií u zákazníka.
  • Vytvárať testovacie scenáre a pod palcom budeš mať aj dokumentáciu.
  • Odhaľovať potenciálne technické problémy.

U nás sa môžeš stretnúť s:

  • testovaním riadiacich a webových aplikácií;
  • testovaním softvéru pre špeciálny hardvér;
  • testovaním vyrobených zariadení a riešení, ktorých sú súčasťou;
  • podporou pri inštalácii a prevádzkovaní našich produktov u zákazníka.

  • hybridné nastavenie práce
  • spoločné raňajky, grilovačky na streche, Family day, teambuildingové chaty a mnoho ďalších
  • ISTQB školenie
  • Multisport karta
  • finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus a 20% zo zisku prerozdeľujeme na konci roka ako odmeny
  • hodinka týždenne vyčlenená na samovzdelávanie
  • 2 sick days ročne
  • notebook a mobil aj na súkromné účely, plus výhody v rámci paušálu
  • skvelá káva, čaje a stále čerstvé ovocie
  • chill zóna so stolným futbalom a šípkami
  • 3D tlačiarne
  • firemná knižnica plná zaujímavých kníh

Pošli nám svoje CV a naplánujeme si stretnutie. Ak nespĺňaš úplne popísaný profil, ale vidíš sa v našej firme, ozvi sa nám. Radi ťa spoznáme. Ak chceš o nás a našich projektoch vedieť viac, pozývame ťa na web www.m2ms.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme ťa, ak:

  • si z technického prostredia a zaujíma ťa táto oblasť,
  • si tímový hráč so zmyslom pre humor,
  • stretol si sa s bug-tracking nástrojmi,
  • si zodpovedný a spoľahlivý,
  • zaujímajú ťa nové technológie a máš snahu učiť sa,
  • chceš prinášať nové nápady a zlepšenia,
  • je vítané, ak máš platné osvedčenie v zmysle vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., minimálne § 22, § 23, ale nie je to podmienkou.​

Čo by ťa mohlo ešte zaujímať?

  • Pracujeme predovšetkým s nami vyvinutými riešeniami.
  • Veľa si pomáhame, prekrývame sa na projektoch a dokážeme si odovzdať veľa informácií na základe skúseností.
  • Nie sme korporát, ale máme funkčné procesy. Zároveň sme flexibilní a dokážeme riešiť aj neštandardné situácie.
  • Môžeme si len tak posrandovať so šéfom, dať si kávu a pokecať v chillovni alebo na streche.
  • Pochvala je u nás samozrejmá.
  • Sme skupina zanietencov. AK MÁŠ DRIVE, U NÁS SI SPRÁVNE

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Mazániková
Tel.: +421940999223
E-mail: poslať životopis
ID: 4810560  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac