Support Specialist L1

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacUvedený plat prispôsobíme Tvojim skúsenostiam a znalostiam. Odmena pri práci na živnosť, resp. rámcovú zmluvu je od cca. 1 770 EUR/mesiac brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa pomáhať druhým a riešiť technické problémy? Máš vynikajúce komunikačné schopnosti, pracuješ systematicky a máš rád vo veciach poriadok?

Pridaj sa k nám a pracuj v oblasti, ktorá napreduje míľovými krokmi.

Čo u nás budeš robiť?

  • poskytovanie technickej podpory interným a externým zákazníkom v slovenskom a anglickom jazyku na oddelení customer care;
  • získanie detailných informácií a analýza problémov spojených s používaním systémov spoločnosti;
  • práca s interným ticketovacím nástrojom;
  • monitoring, vzdialená správa a základné riešenie vzniknutých incidentov;
  • eskalovanie riešenia problémov;
  • aplikačná profylaktika zákazníckych riešení v správe customer care a reporting;
  • príprava školiacich materiálov a školenia pre používateľov systémov;
  • spolupodieľanie sa na tvorbe internej dokumentácie;
  • komunikácia s oddeleniami spoločnosti.

  • hybridné nastavenie práce
  • Multisport karta
  • finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus a 20% zo zisku prerozdeľujeme na konci roka ako odmeny
  • hodina týždenne vyčlenená na samovzdelávanie
  • 2 sick days ročne
  • notebook a mobil aj na súkromné účely, plus výhody v rámci paušálu
  • spoločné raňajky, grilovačky na streche, Family day, teambuildingové chaty a mnoho ďalších
  • skvelá káva, čaje a stále čerstvé ovocie
  • chill zóna so stolným futbalom a šípkami
  • 3D tlačiarne
  • firemná knižnica plná zaujímavých kníh

Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové!

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoje CV. Radi sa s tebou porozprávame a naplánujeme stretnutie.

Ak chceš o nás vedieť viac, pozývame ťa na web www.m2ms.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • Vynikajúce komunikačné zručnosti
  • Profesionálne jednanie a vystupovanie
  • Pozitívny prístup k riešeniu problémov
  • Nadšenie a záujem učiť sa
  • Organizovanosť, zodpovednosť, zmysel pre detail
  • Hard skills: znalosť MS Office
  • Soft skills: tímová spolupráca, empatia, flexibilita

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4792948  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac