Technik robotizácie, elektrotechnik

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacUvedený plat je orientačný a prispôsobíme ho Tvojim skúsenostiam a znalostiam. Kvalitných kandidátov vieme ohodnotiť. Odmena pri práci na živnosť, resp. rámcovú zmluvu je od cca. 2200 €/mesiac brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného elektrotechnika do nášho tímu, ktorý nám pomôže pri tvorbe, inštalácii a servisovaní našich riešení u zákazníkov.

Pridaj sa k nám a pracuj v oblasti, ktorá napreduje míľovými krokmi.

Čo u nás budeš robiť?
• Spúšťať (oživovať) robota alebo naše produkty u zákazníka, vrátane nahrávania potrebného SW a integrácie do riadiaceho systému
• Diagnostikovať stav robota alebo iného zariadenia prostredníctvom jeho SW, alebo iných nástrojov, v prípade potreby vykonávať obhliadku na mieste jeho prevádzky
• Vykonávať inšpekcie stavu alebo opravy zariadení u zákazníka alebo na inom určenom mieste
• Vykonávať aktualizáciu SW a iných súčastí zariadení
• Komunikovať v prípade potreby so zákazníkom alebo dodávateľmi
• Vykonávať inštalačné, preventívne alebo servisné činnosti na HW produktoch spoločnosti
• Spravovať skladové zásoby HW zariadení a ich náhradných dielov v určených priestoroch, dbať na ich ochranu pred stratou, poškodením a inými nežiadúcimi vplyvmi
• Spolupracovať pri prezentácii zariadení a iného HW zákazníkom a ďalším tretím stranám
• Starať sa o technický stav HW určeného na predvádzacie účely
• Spolupracovať na analytických úlohách spojených s prevádzkou robotov alebo iných HW produktov
• Spolupracovať na vývojových projektoch robotiky a ďalšieho HW v spoločnosti

• Multisport karta
• finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus a 20% zo zisku prerozdeľujeme na konci roka ako odmeny
• hodina týždenne vyčlenená na samovzdelávanie
• 2 sick days ročne
• notebook a mobil aj na súkromné účely, plus výhody v rámci paušálu
• spoločné raňajky, grilovačky na streche, Family day, teambuildingové chaty a mnoho ďalších
• skvelá káva, čaje a stále čerstvé ovocie
• chill zóna so stolným futbalom a šípkami
• 3D tlačiarne
• firemná knižnica plná zaujímavých kníh

Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové!

Pošli nám svoje CV a staň sa súčasťou nášho tímu. Radi sa s tebou porozprávame a naplánujeme stretnutie. Nespĺňaš úplne popísaný profil, ale vidíš sa v našej firme? Ozvi sa nám aj tak, radi ťa spoznáme.

Ak chceš o nás vedieť viac, pozývame ťa na web www.m2ms.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Elektrotechnika, Robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Hľadáme ťa, ak:
• si z technického prostredia a zaujíma ťa táto oblasť,
• si schopný orientovať sa a pracovať v riadiacom menu a diagnostikovať príčiny problémov,
• máš základné vedomosti o mechanike a senzorike,
• máš dobré analytické a riešiteľské schopnosti, schopnosť identifikovať a odstrániť problémy v systémoch,
• si manuálne zručný a vieš vykonať výmenu alebo opravu komponentov,
• máš Osvedčenie §22 – Samostatný elektrotechnik, prípadne §21 - Elektrotechnik s možnosťou update na §22,
• vieš spolupracovať a komunikovať s tímom kolegov a so zákazníkom.

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4783700  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac