Embedded C/C++ Developer

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2 200 EUR/mesiacUvedený plat je orientačný a prispôsobíme ho Tvojim skúsenostiam a znalostiam. Kvalitných kandidátov vieme ohodnotiť. Odmena pri práci na živnosť, resp. rámcovú zmluvu je od cca. 3000 EUR/mesiac brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

M2M Solutions pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Sme presvedčení, že ľudí s potenciálom na inovácie je na Slovensku veľa, ale zriedkavo dostanú priestor rozvíjať ho. U nás budeš súčasťou tejto výzvy. Si nadšenec nových technológií a vesmíru? Zažiješ ich v praxi. Máme veľké sny, ktoré krôčik po krôčiku uskutočňujeme.

Sme mladý kolektív, v ktorom má každý dostatok voľnosti na sebarealizáciu.

Naša túžba spoznávať vesmír nám priniesla niekoľko výnimočných projektov. Ak chceš byť súčasťou, neváhaj nás kontaktovať. Momentálne HĽADÁME NOVÝCH PARŤÁKOV NA NAŠE EMBEDDED ODDELENIE.

Náš prvý projekt vo vesmírnom sektore bol o vývoji firmware pre Cubesat projekty. V súčasnosti pracujeme na integrácii pozemných staníc v rámci projektu virtuálneho operátora, ktorý je financovaný Európskou vesmírnou agentúrou (ESA) programom PECS. Ide o softvér, ktorý pomáha efektívne plánovať a využívať prelety satelitov ponad pozemné stanice, sprostredkovávať komunikáciu a spracovávať dáta zo satelitov. Obrovským míľnikom je pre nás vývoj inteligentných algoritmov a optimalizovaného softvéru pre optickú navigáciu prieskumných dronov alebo robotov v rámci výskumných misií vo vesmíre, ktorý sme práve odštartovali! Cesta do vesmíru však vždy začína tu na Zemi.

Embedded vývojár u nás je zvedavý človek, ktorého baví jeho práca a rád pracuje v kolektíve. Ak rád vymýšľaš netradičné riešenia, zjednodušenia a vylepšenia, určite k nám zapadneš.

S čím sa môžeš u nás stretnúť?
• s návrhom a vývojom aplikácií pre komerčný a proprietárny hardvér,
• s návrhom a vytváraním unit testov a integračných testov,
• so spoluprácou s produktovým manažérom pri dizajne a návrhu funkcií produktov, ako napríklad pick to light s vision detekciou výberu,
• s komunikáciou s tímom na strane zákazníka,
• s výskumnými aj praktickými projektami vo vesmírnej doméne.

Máme množstvo zaujímavého vybavenia a skvelých kolegov. To, či zapadneš do nášho tímu je viac ako to, čo všetko vieš. Ak máš záujem, naučíš sa.

S čím ešte pracujeme?
• hardvér rôzneho druhu (BeagleBone, RFID zariadenia, kamery, rôzne senzory, …)
• prevažne Linux, ale aj Windows
• nástroje pre CI/CD

Čo u nás budeš robiť?
• spolupracovať pri výbere vhodného hardvéru
• spolupracovať pri navrhovaní embedded aplikácií,
• spolupracovať s vývojovým tímom a komunikovať s produktovým manažérom,
• vyvíjať embedded aplikácie a pod palcom budeš mať aj dokumentáciu,
• vyvíjať unit testy a integračné testy, spolupracovať s verification tímom.

• Ponúkame možnosť hybridného nastavenia práce. Je na tebe, či si vyberieš prácu z domu, alebo z kancelárie. U nás vždy budeš mať vlastný stôl a zázemie. Radi ťa stretneme osobne, ale dokážeme sa spojiť aj virtuálne.
• Máme určené časy, kedy ťa potrebujeme zastihnúť, ale zvyšok pracovného dňa si môžeš nastaviť vlastný rytmus podľa potrieb rodiny alebo koníčkov.
• Keď môžeme, stretávame sa aj mimo práce napríklad pri grilovačkách na streche, firemných raňajkách, Family day, teambuildingovej chate a mnohých ďalších akciách. Vzniká u nás aj florbal tím, v ktorom je rezervované miesto aj pre teba
• Máme 3D tlačiareň, ktorú môžeme okrem projektov využívať aj súkromne.
• V kuchynke nájdeš skvelú kávu, čaje a čerstvé ovocie.
• Načerpať novú energiu môžeš na našej terase na streche, prípadne pri hre stolného futbalu alebo šípok.
• Ak rád (rada) športuješ, môžeš využiť Multisport kartu.
• Máme finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus alebo odmenu 20% zo zisku na konci roka.
• V prípade, že sa nebudeš cítiť dobre, na zotavenie môžeš čerpať dva sick days ročne.
• Notebook a mobil môžeme využívať aj na súkromné účely a firemná knižnica je plná zaujímavých kníh.

Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové!

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoje CV. Radi sa s tebou porozprávame a naplánujeme stretnutie. Nespĺňaš úplne popísaný profil, ale vidíš sa v našej firme? Ozvi sa nám aj tak, radi ťa spoznáme :)

Ak chceš o nás vedieť viac, pozývame ťa na web www.m2ms.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C/C++ - Pokročilý
Skúsenosti s rôznymi embedded systémami - Pokročilý
Linux - Pokročilý
Znalosť knižníc curl, openssl a iné - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

Hľadáme ťa, ak:
• máš minimálne 3 roky skúseností s vývojom embedded aplikácií a chceš sa v tom ďalej rozvíjať,
• to, čo si si prečítal, nie je pre teba neznáma, ale výzva,
• si tímový hráč so zmyslom pre humor,
• vieš komunikovať anglicky,
• dokážeš sa zmieriť s tým, že výsledky tvojej práce opustia planétu.

Čo by ťa ešte mohlo zaujímať?
• Pracujeme predovšetkým s nami vyvinutými riešeniami.
• Veľa si pomáhame, prekrývame sa na projektoch a dokážeme si odovzdať veľa informácií na základe skúseností.
• Nie sme korporát, ale máme funkčné procesy. Zároveň sme flexibilní a dokážeme riešiť aj neštandarné situácie.
• Môžeme si len tak posrandovať so šéfom, dať si kávu a pokecať v chillovni.
• Pochvala je u nás samozrejmá.
• Sme skupina zanietencov. Ak máš drive, u nás si správne (tichý kútik na prokrastináciu u nás nenájdeš).

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4535424  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac