Tester inovatívneho softvérového riešenia PTLS

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 750 EUR/mesiacUvedený plat je orientačný a prispôsobíme ho Tvojim skúsenostiam a znalostiam. Kvalitných kandidátov vieme ohodnotiť. Odmena pri práci na živnosť, resp. rámcovú zmluvu je od 2370 €/mesiac brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného parťáka, ktorý doplní náš Verification tím. Sme slovenská technologická firma s vlastnými produktami a tester u nás je technicky zdatný človek, ktorému nechýba chuť veci zlepšovať.

Aktuálne ponúkame príležitosť podieľať sa priamo na vývoji nášho produktu Pick to light System (PTLS), ktorý našim zákazníkom slúži na navigáciu a sledovanie výberov komponentov v sklade. Nepredstavuj si testera, ktorý len sedí a kliká. Svojou prácou budeš poskytovať dôležitú spätnú väzbu, čím môžeš ovplyvňovať vývoj produktu. Testovanie PTLS je špecifické množstvom zaujímavých hardvérových komponentov či manipuláciou s mikrokontrolérmi, verifikáciou rôznych rozhraní a používateľského prostredia. Práca je pestrá, rozvíja a získaš prehľad o RFID technológiách, systémoch vizuálnej detekcie objektov a trendoch v moderných technológiách.
Produkt PTLS je možné konfigurovať a skombinovať hardverové komponenty podľa požiadavky konkrétneho zákazníka. Keď všetko spolu správne nakonfiguruješ, systém sa doslova rozžiari.

U nás sa môžeš stretnúť s:
• testovaním webových aplikácií,
• testovaním mobilných aplikácií,
• testovaním softvéru pre špeciálny hardvér,
• s automatizáciou regresných testov našich produktov.

Máme kopec zaujímavého vybavenia. V našom kancli vládne organizovaný chaos. Kam sa pozrieš, tam niečo je. Farbený hardvér, zapojený kábel, ledka, všetko bliká. Je to super aj na učenie. Všetko máme po ruke a čo ťa zaujíma, to v tej kope nájdeš. To, či zapadneš do nášho tímu je viac ako to, čo všetko vieš. Ak máš záujem, naučíš sa.

S čím ešte pracujeme?
• hardvér rôzneho druhu
• prevažne windows platformy, ale aj linux
• nástroje pre CI/CD
• simulácia správania rôznych komponentov

Čo u nás budeš robiť?
• Spolupracovať pri navrhovaní stratégie testovania softvérových aplikácií.
• Spolupracovať s vývojovým tímom a komunikovať so zákazníkom, ktorému zabezpečujeme aj podporu.
• Vytvárať testovacie scenáre a pod palcom budeš mať aj dokumentáciu.
• Testovať jednotlivé komponenty riešenia a ich integráciu.
• Odhaľovať potenciálne technické problémy.

• Máme určené časy, kedy ťa potrebujeme zastihnúť, ale zvyšok pracovného dňa si môžeš nastaviť vlastný rytmus.
• Keď môžeme, stretávame sa aj mimo práce napríklad pri grilovačkách na streche, firemných raňajkách, Family day, teambuildingovej chate a mnoho ďalších. Rovnako nám tu vzniká aj florbal tím, v ktorom je rezervované miesto aj pre teba.
• Máme 3D tlačiareň, ktorú môžeme okrem projektov využívať aj súkromne.
• V kuchynke nájdeš skvelú kávu, čaje a čerstvé ovocie.
• Načerpať novú energiu môžeš na našej terase na streche, prípadne pri hre stolného futbalu alebo šípok.
• Ak rád športuješ, môžeš využiť Multisport kartu.
• Máme finančné bonusy ako Loyalty bonus, Referral bonus alebo odmenu 20% zo zisku na konci roka.
• Ďalej prispievame na stravné lístky nad rámec zákona, notebook a mobil môžeme využívať aj na súkromné účely a firemná knižnica je plná zaujímavých kníh. Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové!

A hlavne Ti ponúkame priestor rásť, rozvíjať sa a realizovať. V M2M Solutions je miesto pre každého, kto chce veci zlepšovať, inovovať a rozvíjať aj svoju kreativitu.

Baví nás vzájomne si pomáhať a sme pripravení pomôcť aj Tebe. Nikto sa u nás na nič nehrá. Ku každému máme rovnaký prístup, či je junior alebo senior, developer, tester, kolega z administratívy alebo manažér. Ak chceš o nás vedieť viac, pozývame ťa na náš web www.m2ms.sk

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoje CV. Radi sa s tebou porozprávame a naplánujeme stretnutie. Nespĺňaš úplne popísaný profil, ale vidíš sa v našej firme? Ozvi sa nám aj tak, radi ťa spoznáme :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Hľadáme ťa, ak:
• si z technického prostredia a zaujíma ťa táto oblasť,
• máš skúsenosti s testovaním a chceš sa v tom rozvíjať,
• to, čo si si prečítal nie je pre teba neznáma, ale výzva,
• si tímový hráč so zmyslom pre humor,
• stretol si sa s bug-tracking nástrojmi,
• stretol si sa s SQL,
• vieš komunikovať anglicky.

Čo by ťa mohlo ešte zaujímať?
• Pracujeme predovšetkým s nami vyvinutými riešeniami.
• Veľa si pomáhame, prekrývame sa na projektoch a dokážeme si odovzdať veľa informácií na základe skúseností.
• Nie sme korporát, ale máme funkčné procesy. Zároveň sme flexibilní a dokážeme riešiť aj neštandardné situácie.
• Môžeme si len tak posrandovať so šéfom, dať si kávu a pokecať v chillovni.
• Pochvala je u nás samozrejmá.
• Sme skupina zanietencov. AK MÁŠ DRIVE, U NÁS SI SPRÁVNE (tichý kútik na prokrastináciu u nás nenájdeš).

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4473518  Dátum zverejnenia: 27.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac