Servisný elektrotechnik

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacUvedený plat je orientačný a prispôsobíme ho Tvojim skúsenostiam a znalostiam. Kvalitných kandidátov vieme ohodnotiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

M2M Solutions predstavuje tím mladých ľudí, ktorí sa našli vo svojej práci. Sme jedna z najinovatívnejších firiem v regióne, ktorá ponúka sebarealizáciu a kreatívnu prácu. Hľadáme šikovného servisného elektrotechnika do nášho Customer Care tímu, ktorý nám pomôže pri tvorbe, inštalácii a servisovaní našich riešení u zákazníkov. Taktiež bude nápomocný v rámci IT služieb pre zamestnancov.

Čo Ťa u nás čaká:
• inštalácia našich technológií u zákazníka a technická podpora zákazníkom pri nasadzovaní nového riešenia/funkcionality;
• spracúvanie prichádzajúcich požiadaviek od zákazníkov;
• servisné výjazdy;
• asistencia pri výrobe elektronických modulov a zariadení;
• testovanie vyrobených zariadení a riešení, ktorých sú súčasťou;
• spolupráca s IT tímom na bežnej operatíve v rámci firmy.

To, že je pracovať u nás skvelý nápad, potvrdzuje i:
• firemná kultúra, kde sú zamestnanci na prvom mieste;
• spolupráca s veľkými a známymi firmami na slovenskom i zahraničnom trhu;
• flexibilná pracovná doba, v práci musíš byť medzi 9:00 - 15:00, ostatné si volíš ty;
• skvelý tím a príjemné rodinné pracovné prostredie;
• príspevok na stravné lístky nad rámec zákona;
• firemná knižnica plná zaujímavých kníh;
• možnosť ďalšieho vzdelávania;
• pitný režim, výborná káva a ovocie pre zdravie na pracovisku;
• práca na moderných technológiách;
• máš možnosť výberu práce na TPP i na živnosť. (voľba pracovného vzťahu je na Tebe);
• príležitosť nakuknúť do IT sveta.

A hlavne Ti ponúkame priestor na sebarealizáciu a nové nápady.

Ak si sa v danej pracovnej ponuke našiel a vidíš sa ako náš nový kolega, neváhaj nám napísať!

Pošli svoj životopis a my si ho s radosťou prečítame.
Vopred ďakujeme za jeho zaslanie.

Telefonicky budeme kontaktovať tých záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky, aby sme si dohodli stretnutie.
Výberové stretnutie prebehne online formou v prvom kole, v druhom kole Ťa radi uvidíme osobne a vyskúšame Tvoju zručnosť pri práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Základy

Vodičský preukaz

B

Očakávame od teba:
• zodpovednosť a spoľahlivosť;
• zmysel pre detail a poriadok - budeš kráľom vo svojej dielničke a všetko náradie si budeš opatrovať sám;
• samostatnosť a flexibilitu;
• ochotu vycestovať raz začas aj na výjazd k zákazníkovi;
• schopnosť tímovej práce;
• záujem o nové technológie a snahu učiť sa;
• prinášanie nových nápadov a zlepšení;
• platné osvedčenie v zmysle vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., minimálne § 21, § 22 vítaný

Nasledujúce znalosti sú veľkou výhodou:
• skúsenosti s testovaním HW;
• znalosť logických systémov a mikroprocesorov;
• znalosť priemyselných komunikačných sietí;
• prehľad v oblasti IT (inštalácia, diagnostika, siete, HW,..)

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4216562  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac