IT Projektový manažér

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
od 2 000 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností a znalostí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je tvojím snom stať sa súčasťou tímu ľudí, ktorí sa radi púšťajú do veľkých výziev? Tak nám pošli svoj životopis, lebo hľadáme práve teba!

Ponúkame príležitosť pre šikovného Projektového manažéra so záujmom o vedenie softvérových projektov. Hľadáme kolegu, ktorý dokáže prebrať zodpovednosť za celý priebeh projektu od prvého zadania až po odovzdanie zákazníkovi.

Čo ťa v úlohe Projektového manažéra čaká:
• práca na zaujímavých projektoch a produktoch firmy z oblasti automotive a space industry;
• zostavovať, motivovať a riadiť projektový tím;
• vypracovávať plán, časový harmonogram a rozpočet projektu;
• preberať plnú zodpovednosť za dodanie projektu v dohodnutom čase, rozpočte a kvalite;
• zabezpečovať plynulý priebeh realizácie projektov;
• koordinovať pracovné činnosti v rámci zvereného projektu;
• komunikovať so zákazníkmi - spolupracovať na obchodných prípadoch.

• firemná kultúra, kde sú zamestnanci na prvom mieste;
• spolupráca s veľkými a známymi firmami na slovenskom i zahraničnom trhu;
• flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu;
• skvelý tím a príjemné pracovné prostredie;
• pravidelné teambuildingy pre zamestnancov;
• príspevok na stravné lístky nad rámec zákona;
• notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely;
• firemná knižnica plná zaujímavých kníh;
• možnosť ďalšieho vzdelávania;
• pitný režim a skvelá káva.

Sme otvorení novým nápadom a budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové!

Veľmi si vážime každého jedného kandidáta a jeho záujem pracovať u nás. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Manažment, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
C# - Základy
Java - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s vedením IT projektového tímu;
• komunikačné a prezentačné zručnosti;
• spoľahlivosť a systematickosť;
• samostatnosť;
• schopnosť pružne reagovať na nové požiadavky a zmeny;
• analytické myslenie;
• schopnosť motivovať;
• znalosť SW vývoja.

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3763945  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2 000 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností a znalostí)