C++ Developer

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 20, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za posledné mesiace sme prijali už 8 šikovných ľudí do našich tímov a neustále hľadáme ďalších!

Pomôž nám aj Ty vyletieť do vesmíru. Pošli svoj životopis a staň sa súčasťou nášho úspešného tímu. Spoznaj nových ľudí plných humoru a energie.

U nás môžeš:
- pracovať so zaujímavými a inovatívnymi technológiami;
- prinášať nové nápady a riešenia;
- tvoriť a obmieňať, dopĺňať, či vymýšľať produkty firmy;
- spolupracovať pri analýze a vývoji podľa požiadaviek zákazníkov;
- spolupodieľať sa na príprave plánov a harmonogramov projektov;
- spolupracovať pri analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia;
- spolupracovať pri tvorbe riešenia;
- prevziať zodpovednosť za subprojekty alebo moduly;
- byť súčasťou šikovného projektového tímu.

Ak nechceš byť follower ale trendsetter, príď k nám.

Dlhodobo spolupracujeme s veľkými a známymi firmami na slovenskom i zahraničnom trhu.
Vyznávame filozofiu obrátenej pyramídy. Myšlienka spočíva v tom, že naši developeri a testeri sú tí, ktorí tvoria hodnotu našej firmy. Všetci ostatní im slúžia a snažia sa vytvárať čo možno najlepšie podmienky na ich prácu.
Budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové.
Nie je všetko len o práci. Motokáry, laser tag, florbal, či popracovné posedenie pri pive znamená pre nás pravidelný relax a zábavu.

Veľmi si vážime každého jedného kandidáta a jeho záujem pracovať u nás. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

V životopise je potrebné uviesť súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti M2M Solutions, s.r.o. v tomto znení:
„Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti M2M Solutions, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dva roky a podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
C - pokročilý
C++ - pokročilý
Oracle Database - základy

Počet rokov praxe

1

- schopnosť tímovej práce;
- analytické myslenie;
- záujem o nové technológie;
- prinášanie nových nápadov a inovatívnych technológii;
- skúsenosť s vedením tímu vítaná
-Linux a PL/SQL výhodou

M2M Solutions, s.r.o. predstavuje mladú dynamickú softvérovú spoločnosť, ktorá vyvíja vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Sme tím, ktorý sa našiel vo svojej práci a naša chuť pracovať a posúvať sa ďalej pramení hlavne z našich spoločných hodnôt, ktoré svojou prácou napĺňame už od roku 2010. Medzi naše najvyššie hodnoty patria práve otvorená komunikácia, dlhodobé vzťahy, dôvera, starostlivosť, počúvanie a poznanie. Pre zákazníkov vyrábame riešenia presne podľa ich potrieb, procesov a zvykov, pričom využívame nové technológie. Sme jedna z najinovatívnejších firiem v regióne. Navrhli sme a vyrábame vlastný pick-to-light systém, skladový systém s Android skenermi, pretvárame OEE a iné inovatívne systémy na našu novú IoT platformu. Okrem toho vytvárame mnoho iných zaujímavých riešení na mieru. Dĺžky projektov sú rôzne, niekedy týždne, niekedy až niekoľko mesiacov.
Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Vysokoškolákov 1757/1
01001 Žilina
ID: 3222970   Dátum zverejnenia: 23.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou