M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Asistentka

M2C

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

  • administratívna agenda ( dokumenty, príprava podkladov, administratívna podpora )
  • poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory riaditeľovi spoločnosti vrátane manažovania pracovného kalendára
  • činnosti v koordinácií spolu s ďalšími oddeleniami spoločnosti ( HR, právne a marketingové oddelenie )
  • príprava podkladov na obchodné jednania, stretnutia a porady
  • príprava prezentácií, cenových ponúk a ďalších podkladov
  • komunikácia v rámci spoločnosti

Výhody a benefity

  • stabilné zázemie v silnej spoločnosti
  • služobný mobil, notebook
  • príjemný a priateľský kolektív
  • teambuildingy

Požiadavky

  • microsoft excel ( pokročilý )
  • microsoft word ( pokročilý )
  • microsoft outlook ( pokročilý )
  • komunikatívnosť
  • precíznosť
  • spoľahlivosť
  • organizačné schopnosti
  • príjemné vystupovanie

Plat

900€/ brutto

Kontakt

ID: 3783752   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.