M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Facility manažér Junior

M2C

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Pracovná náplň

  • komplexná technická a administratívna starostlivosť o zverené objekty
  • riadenie projektov a procesov
  • zabezpečenie prevádzky
  • pravidelné kontroly, servisy a revízie
  • odstraňovanie závad podľa požiadaviek klienta
  • riadenie dodávateľov a subdodávateľov
  • vedenie súvisiacej dokumentácie
  • zodpovednosť za fakturáciu a podklady na mzdy
  • zodpovednosť za podriadených zamestnancov

Požiadavky

  • prehľad o dodávateľoch v regióne ( výhodou )
  • vzdelanie stredoškolské s maturitou
  • fakturácia ( základy )
  • hospodárska korešpodencia ( pokročilý )
  • vodičský preukaz B

Výhody a benefity

  • služobné auto aj na súkromné účely
  • notebook, telefón a internet bez obmedzení
  • teambuildingy
  • možnosť absolvovať zahraničnú stáž v rámci holdingu

Plat

1200€

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Balogová
Tel.: 0918 121 581, 0800 111 948
E-mail: poslať životopis

ID: 3756516   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.