M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Bezpečnostný pracovník- Lamač- náborový prísp.

M2C

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce

  • kontrolná a pochôdzková činnosť
  • kontrola pasáže
  • poskytovanie informácií návštevníkom centra
  • kontrola zamknuteľnosti objektu v nočných hodinách
  • kontrola zakázaných reklám v centre
  • sledovanie podozrivých osôb

Požiadavky

  • čistý odpis registra trestov
  • zdravotná spôsobilosť
  • preukaz odbornej spôsobilosti

Výhody a benefity

  • odmena za kamaráta
  • náborový príspevok 50€
  • výplata vždy na čas

Plat

3,82€

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Balogová
Tel.: 0918 121 581, 0800 111 948
E-mail: poslať životopis

ID: 3740157   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.