M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Bezpečnostný pracovník OC G - Trnava

M2C

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Pracovná náplň

  • pochôdzková činnosť
  • komunikácia s ostatnými členmi týmu
  • práca s kamerovým systémom
  • kontrola pri uzatvorení objektu

Požiadavky

  • čistý odpis z registra trestov
  • zdravotná spôsobilosť
  • chuť pracovať

Výhody a benefity

  • výplata vždy na čas
  • odmena za mimoriadný výkon
  • pracovno právne poradenstvo
  • právne poradenstvo pri prípadných exekúciach
  • pomoc pri získaní preukazu odbornej sposobilosti za výhodnú cenu ( možnosť na splátky )

Plat

3,82€

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Balogová
Tel.: 0918 121 581, 0800 111 948
E-mail: poslať životopis

ID: 3740156   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.