M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu. Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátne profesijné aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Personalistka/Personalista

M2C

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Pracovná náplň

  • komplexná personálna administratíva (ovládanie zákonníka práce na užívateľskej úrovni)
  • nástupy a výstupy zamestnancov - pracovné zmluvy, zmeny a dodatky
  • zodpovednosť za personálne zložky zamestnancov
  • zodpovednosť za sklad a uniformy
  • práca s firemným programom - Microsoft Dynamics NAV
  • interná komunikácia a denný kontakt so zamestnancami a bezpečnostnými manažérmi

Bližšie informácie na osobnom pohovore.

Počítačové znalosti

Microsoft Office - užívateľská úroveň
Microsoft Dynamics NAV - výhodou

Výhody a benefity

  • výborný kolektív :)
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • možnosť profesného a mzdového rastu
  • dobré možnosti parkovania
  • notebook a telefón aj na súkromné účely

Požiadavky

  • Prax minimálne 2 roky
  • Samostatnosť
  • Komunikátívnosť
  • Chuť pracovať
  • Trestná bezúhonnosť

Plat

1200€

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Balogová
Tel.: 0918 121 581, 0800 111 948
E-mail: poslať životopis

ID: 3616866   Dátum zverejnenia: 8.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.