M2C Slovakia je spoločnosť s 23. ročnou tradíciou.Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb stráženia, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu.Svoju medzinárodnú pôsobnosť a moderný prístup k službám M2C potvrdzuje založením unikátnej profesijnej aliancie 21STFM, ktorá združuje spoločnosti pôsobiace v rámci IFM naprieč Európou.

Technik údržby- Logicor Rakoľuby

M2C

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
450 EUR/mesiac
Pracovná náplň

  • drobné údržbárske práce
  • reporting cez PC na vedenie spoločnosti
  • koordinácia a dohľad nad dodávateľmi prevádzajúcich objednané revízie, opravy, servisy
  • vedenie prevádzkovej dokumentácie technických zariadení
  • kontrola technologických zariadení ( EPS, SHZ, Elektro, Plyn )
  • kontrola čistoty areálu

Požiadavky

  • samostatný elektrotechnik §22 ( výhoda)
  • práca s PC- základy ( email, excel, word )

Pracovná doba

Po-Pia 4 hodiny denne

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Balogová
Tel.: 0918 121 581, 0800 111 948
E-mail: poslať životopis

ID: 3552372   Dátum zverejnenia: 3.12.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   450 EUR/mesiac