Zoraďovač vstrekovacích lisov HDF, s.r.o.

M1, a.s.

Závodná 459, 027 43 Nižná, okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za správne nastavenie lisov a všetkých mechanizmov a zariadení pripojených k lisom
• Zabezpečuje spúšťanie a uvoľnenie sériovej výroby v súlade s výrobnou dokumentáciou, vyhotoví prvú vzorku na odsúhlasenie procesnej kvalite
• Zabezpečuje počas celej pracovnej zmeny dodržiavanie správneho výrobného cyklu na lisoch podľa výrobnej dokumentácie bez akýchkoľvek zmien
• Kontroluje výrobný proces na strojoch a vyhodnocuje dĺžku výrobného cyklu a iné výrobné parametre podľa dokumentácie
• Informuje zmenového majstra a vedúceho údržby o neplánovaných prerušeniach prevádzky strojov a spolupracuje pri odstraňovaní porúch
• Predkladá technické návrhy a riešenia na zlepšenie výrobných procesov, spolupracuje s vedúcim zoraďovačov
• Vykonáva základnú údržbu na lisoch podľa predpisov pre výrobu a pre údržbu pred začatím a po ukončení výrobného cyklu tak, aby boli lisy udržiavané v náležitom stave a aby zodpovedali správnej výrobnej dokumentácii
• Správa a riadenie záznamov daných platnými pracovnými postupmi
• Spolupracuje s oddelením údržby a kvality pri riešení problémov
• Informuje zmenového majstra o postupe prác vo výrobe
• Uvádza do prevádzky nové stroje, prístroje, nástroje,...

Práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

• SŠ vzdelanie technického smeru
• Čítanie technických výkresov
• Znalosť problematiky vstrekovacích lisov
• Oprávnenia: VZV, Viazač bremien, Obsluha zdvíhacích zariadení

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby plastových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M1, a.s.
Závodná 459
027 43 Nižná
ID: 3236575   Dátum zverejnenia: 8.11.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou