Administrátor internetového obchodu v oblasti stavebníctva

M1 PARTNERS, s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 850 EUR/mesiacodmeny podla vykonu a vysledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri vytváraní nového e-shopu, následne jeho správa a riadenie. Zaučenie sa do sortimentu a podpora obchodného oddelenia, komunkácia s klientami aj s dodávateľmi, spolupráca na tvorbe nového sortimentu. Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Hľadáme práve Teba !!! Veľmi zaujímavá práca na dynamicky sa rozvíjajúcom projekte pod vedením skúseného riaditeľa obchodného úseku, neustála podpora. Ponúkame motivacne finančne ohodnotenie, kurzy v zahraničí, zaujímavú prácu v dynamickej spoločnosti. Stan sa členom nášho tímu!

možnosť rýchleho osobnostného a profesionálneho rastu v spoločnosti, ktorá v danom segmente napreduje najdynamickejšie na domácom trhu, možnosť komunikácie so zahraničnými spoločnosťami, možnosť aktívne prispievať k formovaniu obchodného sortimentu a služieb

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, stavebnictvo, projekcia, ine technicke vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívna, samostatná osobnosť.
Ochota učiť sa a chuť napredovať profesionálne aj osobnostne.

Dynamicky rastúca spoločnosť, mimoriadne úspešná obchodná činnosť, veľkoobchod/ maloobchod, zastupovanie viacerých popredných svetových zahraničných výrobcov, pôsobiacich v oblasti stavebníctva, najmä segment strecha a fasáda, a technológie pre spracovanie plechu. Výroba a montáž drevených konštrukcií, drevostavby, väzníkové krovy. www.m1.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778346  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac