Apple eCommerce Representative

m:zone s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacAk budeš šikovný, toto je len začiatok. Za dobré výsledky Ťa odmeníme, extra prémiou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše jablká nie sú zakázané, ale naopak žiadané. Majú skvelý dizajn, nadupané funkcie a hľadajú niekoho, kto ich odovzdá do tých správnych rúk.

Ideš s nami do toho? V tom prípade sa priprav na tieto úlohy:

• Poskytovanie informácií o stave objednávky, dostupnosti tovaru a produktoch
• Vybavovanie zákazníckych dopytov
• Aktívna komunikácia s klientami
• Evidencia klientskej komunikácie, úprava objednávok podľa požiadaviek, príprava týchto podkladov pre ostatných členov tímu
• Starostlivosť o existujúcich klientov ( práca s CRM )
• Kvartálne predajné aktivity a kampane pre zákazníkov
• Spracovanie online žiadostí o financovanie

Doplnil by si niečo?

Ukáž nám, ako tvoje skúsenosti môžu zlepšiť procesy a pracovný workflow. Radi sa tvojimi návrhmi budeme inšpirovať.

Ako Ti pomôžeme?

• Skúsený tím líder ťa bude sprevádzať celým on-boardingom.
• Ak si trúfneš ísť vyššie, pomôžeme ti to dotiahnuť pokojne aj na vedúce pozície.

Staň sa súčasťou modernej spoločnosti prinášajúcej technológie, spojené so zážitkom.

U nás si prácu vážime a vieme ju nielen náležite odmeniť, ale aj podporiť:

• ak si Apple positive, zamestnanecké zľavy sa ti dostanú pod kožu
• príspevok na stravné hradí zamestnávateľ v plnej výške (6€/deň)
• k základnému platu každý mesiac +10% za winning mentalitu
• na podporu vzdelávania ti dáme prístup na kurzy SEDUO

Čo na to povieš? Je čas chystať welcome event?

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky (najlepšie z iPhonu), ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Napíš nám e-mail alebo SMS a my sa ti ozveme. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Už vieš, čo od Teba požadujeme. Teraz sa pozrime, čo Ti pridá body navyše:

• Veľmi dobré komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie a záujem o zákazníkov.
• Tímový duch a zmysel pre spoluprácu.
• Vysoká úroveň vnútornej motivácie
• Aspoň základy práce s jednotlivými Apple produktami (experta už z teba spravíme my).
• Obchodné zručnosti a skúsenosti v predaji sú výhodou, no pokiaľ máš talent a túžbu rozvíjať ho, úplne to stačí.

Myslíš si, že si ten koho hľadáme? Tak sa nezabudni ozvať, aby sme ťa mohli kontaktovať.

m:zone je na slovenskom trhu lídrom v predaji produktov značky Apple. Ponúka širokú škálu riešení a príslušenstva pre iPhone, iPad, počítače MacBook, iMac a hodinky Apple Watch. Spoločnosť prevádzkuje 3 maloobchodné predajne Apple Premium Reseller (APR) v nákupných centrách Aupark (Bratislava, Žilina) a v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Internetový obchod www.mzone.sk dopĺňa portfólio spoločnosti a poskytuje spektrum služieb, ktoré sú ,,šité“ naším zákazníkom na mieru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4592964  Dátum zverejnenia: 7.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac