Obchodný zástupca

M Trading Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacKvartálne odmeny, 13.plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovanie dlhodobých  obchodných vzťahov s našimi existujúcimi predajcami a novými klientami prostredníctvom technickej a obchodnej podpory.
- Hľadanie nových predajcov (showroomy, distribútori) a koncových zákazníkov (investori, súkromníci a verejné inštitúcie).​
- Informovanie klientov o aktuálnom predaji a distribúcia marketingových materiálov.
- Produktové školenia.
- Úzka spolupráca s rôznymi oddeleniami spoločnosti pri plnení objednávok.
- Koordinácia reklamačných  procesov a žiadostí.
- Zastupovanie spoločnosti na veľtrhoch, stretnutiach a podujatiach.
- Monitorovanie trhu a analýza akcií konkurentov.

- Zamestnanie v stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti.
- Možnosť vybudovať si vlastnú štruktúru predaja v rámci sebarozvoja.
- Podieľanie sa na formovaní a rozvoji predaja na Slovensku.
- Veľa samostatnosti a možností realizovať vlastné nápady.
- Nevyhnutné pracovné nástroje: notebook, telefón a auto.
- Rozpočet na marketingové a predajné aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, obchod

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Slovenský jazyk - Expert
Práca s počítačom - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, obchod, práca s dverami

- Skúsenosti na pozícii súvisiacej s predajom a budovaním vzťahov s B2B klientmi.
- Pokročilá znalosť Poľského jazyka (preferované) alebo Anglického jazyka.
- Znalosť trhu a konkurencie v stavebnom priemysle – prednostne stolárstvo.
- Samostatnosť a efektívnosť pri realizácii zverených úloh.
- Iniciatíva v pracovných operáciách a chuť pracovať.
- Predajné schopnosti, bezchybné vystupovanie a komunikačné schopnosti.

Sme veľkoobchodná spoločnosť SVETDVERI zaoberajúca sa predajom dverí, zárubní a kovania s vyše 20-ročnou tradíciou so sídlom v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4794421  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac