Elektroprogramátor

M-TEC, s.r.o.

Miesto práce
Langsfeldova 1, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 EUR/mesiacNástupný plat 1750 €/mesiac + dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba softvéru pre PLC a HMI systémy
Navrhovanie a realizácia automatizovaných výrobných procesov
Spracovávanie podkladov pre zapájanie elektrických zariadení
Vypracovávanie podkladov pre objednanie elektromateriálu
Oživovanie zariadení a uvádzanie zariadení do prevádzky
Skúška a testy zariadení a liniek

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie elektrotechnického zamerania
Platná elektrovyhláška § 23
Skúsenosti s programovaním PLC systémov v prostredí Siemens a STEP7
Prax v programovaní dopravníkových systémov vítaná
Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Obchodno výrobná spoločnosť zameraná na výrobu dopravníkovej a manipulačnej technológie prevažne pre drevospracujúci priemysel. Spoločnosť je proexportne zameraná a hlavnou činnosťou je dodávanie dopravníkov a manipulačných zariadení pre prevádzky v rámci celej Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3500345  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac