Reagujte bez životopisu

Konštruktér / senior, absolvent VŠ /

M-tec Engineering s.r.o.

Miesto práce
Malacká 184, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 900 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností konkrétneho uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhnutie konštrukčného riešenia výrobkov, komponentov a zostáv.
Vypracovanie výkresovej, konštrukčnej a výrobnej dokumentácie.
Projektovanie a kreslenie podľa zadaných špecifikácií.
Skúsenosti s projektovaním jednoúčelových strojov.
Vypracovanie cenových ponúk.
Zodpovednosť za pridelené projetky.
Komunikácia s dodávateľmi.

- dynamické pracovné prostredie
- práca od 7.00 do 15.30 hod.
- práca v stabilnej spoločnosti
- firemné akcie, teambuiding
- firemné vzdelávanie
- stravne lístky hradí zamestnávateľ
- možnosť zabezpečenia ubytovania

V prípade záujmu kontaktujte Ing. Dagmar Hradickú na mobile č.: +421 901 788 117, mailom: [email protected], kde zasielajte životopis a motivačný list.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 30.7.2021

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Technické myslenie - Pokročilý
Tvorivosť - Pokročilý
Samostatnosť - Pokročilý
Spoľahlivosť - Pokročilý
Asertívna komunikácia - Pokročilý
Spolupráca - Pokročilý
Tímová práca - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení zadaných úloh.
Pružnosť v myslení.
Spoľahlivosť a dôslednosť.
Hľadáme šikovného človeka s perfektným technickým a analytickým myslením a priestorovou predstavivosťou.
Táto pozícia je vhodná pre juniora v prípade znalostí, ktoré požadujeme. Prípadne ponúkame aj brigadu pre VŠ v posledných ročníkoch štúdia.
Oceníme dôslednosť, precíznosť a predovšetkým samostatnosť pri práci.

Spoločnosť M- Tec Engineering, s.r.o. je strojárska firma, zaoberá sa výrobou jednoúčelových strojov a zariadení, inžinieringom, automatizáciou výrobných procesov, vizuál manažmentom, LEAN riešeniami, predajom profilového systému MayTec, pálením laserom novou Fiber technológiou a pod. Spolupracuje zväčša so spol. v automotíve a inými spoločnosťami. Poskytuje komplexne služby od návrhu ponuky, poradenstva, samotnej výroby a servisu zákazníkom. Sme spoľahlivý partner v oblasti komplexných priemyselných riešení a služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4048371  Dátum zverejnenia: 18.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac