Architekt / Projektant Junior

M-S pro s.r.o.

Ružová dolina, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Finálna výška mzdy záleží od dohody a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hlavnou náplňou práce je kreslenie a projektovanie, ale tiež aj príležitostné vybavovanie povolení, nákup a predaj tovaru, dozor na stavbách
• Spolupráca na architektonických návrhoch (prevažne bytových stavieb a interiérov)
• Spolupráca na všetkých stupňoch projektovej dokumentácie (dokumentácia pre územné rozhodnutie, projekt na stavebné povolenie, relaizačný projekt, projekt interiéru)
• Kreatívna činnosť hlavne v oblasti návrhov interiérov vo forme vizualizácií a analytická pri spracovaní PD stavieb v AutoCade / Revite
• Práca je vhodná pre študenta / študentku architektúry, respektíve čerstvého absolventa / absolventku

• Flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu
• Odmeny za výsledky
• Sickdays aj platené voľno
• Práca v menšom tíme s dobrými medziľudskými vzťahmi
• Rýchly kariérny rast
• Práca na rozmanitých projektoch (veľkých aj menších)
• Stabilita v už zabehnutej spoločnosti
• Pitný režim je samozrejmosť (káva, čaj, nealkoholické nápoje)

Potenciál každého spolupracovníka vieme rýchlo zhodnotiť a umožniť mu rast hlavne v oblasti, v ktorej sa cíti najlepšie. V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo, dizajn

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Autodesk Revit - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Kreativita pre dizajn a navrhovanie interiérov
• Chuť učiť sa a pracovať v menšom kolektíve
• Orientácia vo svete architektúry
• Komunikatívnosť

Architektúra a interiérový dizajn, realizácie vlastných interiérových návrhov na kľúč. Hlavnou náplňou činnosti ateliéru je projektovanie bytových stavieb a návrh a následná realizácia interiérov. Svojim zákazníkom ponúkame okrem návrhu aj kompletný servis s vybavením príslušných povolení, organizáciou a vyhodnotením výberových konaní pre výber dodávateľov stavieb a činnosť dozorov na stavbách.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. arch. Peter Martin
Tel.: 0903 257 887
E-mail: poslať životopis
ID: 4329463  Dátum zverejnenia: 14.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.