Študent architektúry

M-S pro s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba vizualizácií design a interiér, 2dé kreslenie projektových dokumentácií

kreatívna činnosť, profesný rast, predpoklad stáleho zamestnania po skončení štúdia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
ArchiCAD - Pokročilý

Architektúra a interiérový dizajn, realizácie vlastných interiérových návrhov na kľúč. Hlavnou náplňou činnosti ateliéru je projektovanie bytových stavieb a návrh a následná realizácia interiérov. Svojim zákazníkom ponúkame okrem návrhu aj kompletný servis s vybavením príslušných povolení, organizáciou a vyhodnotením výberových konaní pre výber dodávateľov stavieb a činnosť dozorov na stavbách.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3365142  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou