Recepčná/ý

M.S.I. Europe s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3-4€/hod.netto+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- check-in/check-out hostí a poskytovanie informácií o hotelových službách
- telefonická a mailová komunikácia
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby a inkasovanie platieb, práca s pokladňou
- reportovanie činností
- vystavovanie faktúr
- denná komunikácia v AJ
-spolupráca s ďalšími oddeleniami hotela

Jedná sa o prácu na 2 zmeny (07:00-15:30, 15:00-00:00) spravodlivo rozdelené zmeny počas sviatkov a víkendov.

- odmeny z tržby a zamestnanecká zľava 15% po ukončení skušobnej doby
- odvoz domov po poobednej zmene v rámci Košíc
- práca v príjemnom mladom kolektíve a príjemnom prostredí v centre mesta
- dlhodobá pracovná perspektíva

Profesijný životopis s fotografiou posielajte na email: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujem.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Na tejto pracovnej pozícii očakávame od vhodnej kandidátky plynulé ovládanie anglického jazyka, lojalitu voči svojmu zamestnávateľovi, priateľskú povahu, reprezentatívne a profesionálne vystupovanie a radosť z práce s ľuďmi, všetko ostatné Vás radi naučíme.

Obchodná spoločnosť, medzinárodný obchod, ubytovacie a stravovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3141685  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3-4€/hod.netto+ odmeny