Víkendová Recepčná

M.S.I. Europe s.r.o.

Cintorínska 22, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce prevažne cez víkendy : denná zmena: 7:00-15:30, poobedná zmena: 15:30-
00:00
- check-in/check-out hostí a poskytovanie informácií o hotelových službách
- telefonická a mailová komunikácia
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby a inkasovanie platieb, práca s pokladňou
- reportovanie činností
- vystavovanie faktúr
- denná komunikácia v AJ

Odvoz domov po poobednej zmene v rámci Košíc, práca v príjemnom mladom kolektíve a príjemnom prostredí v centre mesta, dlhodobá pracovná perspektíva,výborné finančné ohodnotenie+odmeny podľa výkonu práce

Profesijný životopis s fotografiou posielajte na email: recepcia@cityresidence.sk

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti.Kontaktovať budeme len vybrané uchádzačky. Za pochopenie ďakujem

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Na tejto pracovnej pozícii očakávame od vhodnej kandidátky plynulé ovládanie anglického jazyka, lojalitu voči svojmu zamestnávateľovi, priateľskú povahu, reprezentatívne a profesionálne vystupovanie a radosť z práce s ľuďmi, všetko ostatné Vás naučíme.

Obchodná spoločnosť, medzinárodný obchod, ubytovacie a stravovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MSI Europe, s.r.o
Cintorínska 22
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3141685   Dátum zverejnenia: 6.10.2017