Servírka / barmanka do Versh drinks&cigars baru - štýlový rumový bar

M.S.F. s.r.o.

Miesto práce
Lichnerova, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
nástup ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástup 600eur/netto, po skušobnej dobe zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štýlový rumový bar v centre pešej zóny v Senci hľadá milú a ochotnú obsluhu. Ak máš rád /rada kvalitné rumy, kvalitné cigary, výberovú kávu, krásne a prijemné pohodové prostredie doplnené výbornými zákaznikmi tak hľadáme práve Teba! Práca si vyžaduje úsmev, dobrú náladu a komunikatívnosť. Pracuje sa krátky a dlhý týždeň. Na zmene pracuje jeden zamestnanec ktorý dohliada na celkový priebeh servisu a objednávok.
Náplň práce:
- príprava a starostlivosť o zážitok v rumovom bare (prípava objednávok), rumový a cigarový servis, baristika, miešanie nápojov
- prehľad v objednávkach
- starostlivosť o každodenný chod prevádzky (príprava pracoviska, čistota pracoviska)

Aké výhody Ti ponúkame?
- stabilné pracovné prostredie
- štýlové a príjemné prostredie
- možnosť získania nových poznatkov v oblasti gastronómie ( Usporiadávame rôzne školenia pre zamestnancov, rumové, cigarové a vínne degustácie)
- priaznivá otváracia doba
- zaujímavé iné benefity
- po skončení skušobnej doby zvýšenie mzdy

Informácie o výberovom konaní

Prevádzka Versh drinks&cigars
Lichnerová 26
90301 Senec
Prevádzka sa nachádza priamo na pešej zóne v Senci.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia , hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná pracovná nasadenosť
- ochota
- flexibilita
- milý, láskavý a priateľský prístup
- záujem o zlepšovanie svojich zručností a vedomostí

Spoločnosť ktorá vlastní zaujímavé a láskavé kocepty Versh café&wine a Versh drinks&cigars.
ID: 3571716  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástup 600eur/netto, po skušobnej dobe zvýšenie