Reagujte bez životopisu

Konštruktér reklamy /3d, svetelná, nesvetelná/

M - PROFEX spol. s r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacVyplácame navyše percentuálny podiel na hrubom výnose na konkrétnej zákazke, mzda nemá horný strop

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh realizácie reklamy podľa zadania klienta, príprava podkladov pre operátorov strojov a výrobné profesie, príprava podkladov pre montáž.

Voľná pracovná doba, kvartálne odmeny, nadštandardné pracovné priestory,
možnosť ubytovania priamo v našej novej budove, bezproblémové parkovanie

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná aj pre ZŤP s obmedzenou mobilitou,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
CorelDRAW - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač by mal mať technickú gramotnosť, schopnosť predstavivosti a tvorivosti. Vhodné sú skúsenosti z oblasti 3D reklamy, LED realizácií a tvorenia výkresovej dokumentácie.
Od klienta prichádza zadanie, akú reklamu kam chce a konštruktér vymyslí, ako ju vyrobíme a namontujeme.
Je to práca plná zaujímavých výziev. Máme 30-ročné skúsenosti a náš tím konštruktérov je ochotný vždy poradiť. Stačí mať chuť zamakať.

Spoločnosť M-PROFEX vznikla v roku 1991 a od začiatka sa venuje výrobe, montáži a servisu svetelných a nesvetelných reklám. Sme moderná firma využívajúca nové a inovatívne postupy a technológie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4121830  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac