Správca objektu

M-MARKET, akciová spoločnosť

Miesto práce
Dubrawa, Pri Hrubej lúke, Dúbravka
Termín nástupu
Marec 2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacMzda bude dojednaná na základe odbornej úrovne, pracovných skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie a plynulé riadenie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu.
• Riadenie menších OPEX a CAPEX projektov vrátane prieskumu potrieb prevádzky, tvorba finančných plánov, zodpovednosť za nákladové kontá pre údržbu a opravy.
• Činnosť týkajúca sa podpory, správy nájomnej agendy a komunikácie s nájomcami zvereného objektu.
• Asistencia pri preventívnej kontrole a údržbe v objekte sa nachádzajúcich a inštalovaných technických zariadení.
• Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi, objednávanie výkonov.
• Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií vykonávaných dodávateľskými spoločnosťami, spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov, tvorba harmonogramov potrebných revízií, kontrola ich dodržiavania.
• Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, v rozsahu drobných opráv a montáží (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.) v spoločných priestoroch a priestoroch neobsadených nájomných jednotiek.
• Zabezpečenie čo najvyššej optimalizácie energetickej náročnosti prevádzky vybraných technických zariadení v objekte.
• Optimalizovanie prevádzky objektu v zmysle návrhov na výmeny a inovácie jednotlivých používaných technických zariadení.
• Účasť na pravidelných Facility Management poradách a doručovanie zadaných výstupov – reportov z prevádzkovania zariadení inštalovaných v objekte, kontrol a revízií, opráv zariadení, ako aj opráv stavebného charakteru objektu
• Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).

Stabilné postavenie zamestnávateľa na trhu práce
Možnosť osobného rastu a vzdelávania
MultiSport karta
Teambuilding

Do výberového konania budú zaradení iba uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu na základe doručených životopisov. Následne budú pozvaní na osobný pohovor. Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie sú k dispozícii na www.m-market.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Otvorená a priama komunikácia
Zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh
Príjemné vystupovanie

Spoločnosť M-MARKET, a.s. pôsobí na slovenskom trhu retailových nehnuteľností už od roku 1997. Počas svojej existencie sa transformovala z mikro regionálnej úrovne na významný celoslovensky pôsobiaci realitný holding, ktorý disponuje svojím vlastným facility, property a asset oddelením.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4502675  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac