Asistent predaja M+ M Tabak Bratislava

M+M s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/hod.plus variabilná zložka mzdy (podiel z tržby + odmeny z predaja Tipos lotérií a žrebov) + víkendové a nadčasové príplatky + odmena za výkon a prínos až do 100€. Priemerná mesačná hrubá mzda 1400€. Nástupný bonus 200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša náplň práce bude nasledovná:
- pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače,
- aktívne ponúkanie tovaru zákazníkom,
- starostlivosť o predajňu,
- práca na PC pokladni,
- práca na Tipos termináli,
- dopĺňanie tovaru,
- inventarizácia,
- práca s hmotnou zodpovednosťou.

Pri Vás ako nováčikovi bude počas celého zaúčania stáť skúsený a zodpovedný kolega, ktorý Vám so všetkým poradí.
Finančný príspevok na stravovanie v hodnote 4€ = hodnota stravného 7,27€.
Samozrejmosťou sú príplatky za sobotu, nedeľu a preplácanie nadčasových hodín.
Práca v stabilnej spoločnosti.
Práca na pracovnú zmluvu s dobou neurčitou.

Voľné pracovné miesto je v NC Avion. Zoznam všetkých predajní nájdete na našom webe www.mplusm.sk

Žiadosť s profesným životopisom prosíme poslať e-mailom.
Uchádzači vyhovujúci požiadavkám určeným pre danú pozíciu budú pozvaní na osobný pohovor.
Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávate vy od predajcu, keď vstúpite do predajne?
Aby príjemne vyzeral, bol milý a usmiaty, vedel poradiť a oboznámil vás s akciami? Aby vás vedel obslúžiť efektívne a rýchlo?
Ak ste taký, pošlite svoj životopis.

Skúsenosti s prácou na pokladni ERP sú vítané.

Spoločnosť M+M pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990.
Zaoberáme sa veľkoobchodnou distribúciou tabakového sortimentu a potravinárskeho tovaru.
Prevádzkujeme neustále sa rozširujúcu sieť predajní M+M TABAK na území celého Slovenska s kompletným sortimentom pre fajčiarov vrátane širokého sortimentu cigár, fajok, vodných fajok, zapaľovačov, tabakových produktov, elektronických cigariet, doplnkového sortimentu, tlače a služieb Tipos.

Viac informácií nájdete na www.mplusm.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4599147  Dátum zverejnenia: 10.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.