Predajca, obchodný zástupca pre región Topolčany, Partizánske, Prievidza

M+M s.r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacmotivačný systém odmeňovania - odmeňovanie podľa výkonu: základná mzda + podiel z predaja tovaru. 1100 EUR/mesiac Uvedená základná mzda platná počas procesu zaúčania. Následne je odmeňovanie nastavené podľa výkonov - mzda od 1100€ vyššie na základe provízií a bonusov. Motivačná provízia ohodnotenia - bez hornej hranice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-priamy predaj vysokoobrátkového tovaru z
dodávkového motorového vozidla cez PC
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov vo
zverenom regióne (PE,PD,BnB)
- budovanie obchodných vzťahov

- možnosť dlhodobého zamestnania na
dobu neurčitú
- zázemie v stabilnej a úspešne rozvíjajúcej
sa spoločnosti
- možnosť ovplyvniť svoje platové
ohodnotenie

prosíme zaslať žiadosť, profesný životopis e-mailom LEN v prípade SERIÓZNEHO ZÁUJMU O PRÁCU a pri splnení požiadaviek na výkon tejto pozície. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci požiadavky prioritne z uvedeného regiónu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- fyzická práca - priamy predaj tovaru z auta
- schopnosť pracovať pri vysokom
pracovnom nasadení
- ovládanie PC
- prax v riadení dodávkového motorového
vozidla
- zodpovednosť za zverený región
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zodpovednosť za dodržiavanie firemných
štandardov
- flexibilita
- komunikatívnosť a ústretovosť
- dobré prezentačné schopnosti
- predošlá práca obchodného zástupcu,
predajcu výhodou

Spoločnosť M+M pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990.
Zaoberáme sa veľkoobchodnou distribúciou tabakového sortimentu a potravinárskeho tovaru.
Prevádzkujeme neustále sa rozširujúcu sieť predajní M+M TABAK na území celého Slovenska s kompletným sortimentom pre fajčiarov vrátane širokého sortimentu cigár, fajok, vodných fajok, zapaľovačov, tabakových produktov, elektronických cigariet, doplnkového sortimentu, tlače a služieb Tipos.

Viac informácií nájdete na www.mplusm.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4553889  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac