Predajca, obchodný zástupca pre región Nové Zámky (+KN, DS)

M + M

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacUvedená základná mzda platná počas procesu zaúčania. Následne je odmeňovanie nastavené podľa výkonov - mzda od 1000€ vyššie na základe provízií a bonusov. Motivačná provízia ohodnotenia - bez hornej hranice.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy predaj vysokoobrátkového tovaru Z DODÁVKOVÉHO VOZIDLA
- denný výjazd z Nových Zámkov, obsluha zákazníkov v regióne Nové Zámky, Komárno, Kolárovo, Veľký Meder a okolie.

Finančné ohodnotenie v závislosti od predaja, plnenia plánov a rôznych motivačných akcií.
Žiadosť spolu s profesným životopisom prosíme poslať e-mailom na adresu spoločnosti, prípadne kontaktovať kontaktnú osobu telefonicky. Na výberové konanie budú prizvaní len uchádzači vyhovujúci požadovaným kritériám. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť za zabehnutý zverený región
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- práca vo vysokom nasadení
- fyzická práca - priamy predaj tovaru z auta
- zodpovednosť za dodržiavanie firemných štandardov
- flexibilita
- komunikatívnosť a ústretovosť
- dobré prezentačné schopnosti
- predošlá práca obchodného zástupcu/predajcu výhodou

Spoločnosť M+M je stabilnou spoločnosťou, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1990.
Zaoberáme sa veľkoobchodnou distribúciou tabakového sortimentu a potravinárskeho tovaru.
Prevádzkujeme neustále sa rozširujúcu sieť predajní M+M TABAK na území celého Slovenska s kompletným sortimentom pre fajčiarov vrátane širokého sortimentu cigár, fajok, vodných fajok, zapaľovačov, tabakových produktov, doplnkového sortimentu, tlače a služieb Tipos.

Viac informácií nájdete na www.mplusm.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3582029  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac