Reagujte bez životopisu

Kuchár / Kuchárka MM ARÉNA

M&M Real Park s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné pripravovanie teplých a studených jedál
- Dohľad nad estetikou podávaných jedál (aranžovanie a dekorovanie)
- Dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- Vynikajúca znalosť všetkých technologických a kvalitatívnych postupov a ich dodržiavanie

RADI ŤA UVÍTAME:
- Ak máš blízky a pozitívny vzťah ku gastronómii a chceš sa v tejto oblasti rozvíjať
- Ak si zakladáš na kvalitnej práci

- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- výplatný termín najneskôr do 13-tého dňa v mesiaci
- využívanie fitness a wellness centra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

5

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Zdravotný preukaz

MM Aréna je novo postavená multifunkčná športová a hokejová hala v Krásne nad Kysucou.
Naši klienti sú športovci a hokejisti zo slovenska a okolitých štátov .
V našom zariadení vieme poskytnúť rôzne druhy športových , pohybových , ale aj relaxačných aktivít.
Nachádza sa tu malá reštaurácia s výhľadom na hokejovú plochu , novučké relaxačné centrum s výrivkami , veľký vnútorný ale aj vonkajší detský kútik a samozrejme rôzne športoviská .

Oščadnica 989
023 01 Oščadnica

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3930201  Dátum zverejnenia: 28.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.