Manažér Bowling Erika

M+M Potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Gudernova 3, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 800 EUR/mesiacMzda sa skladá so základnej zložky a následne podľa dosiahnutých výsledkov za prevádzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra osobu, ktorá má skúsenosti s vedením malého tímu a hľadá nové výzvy v rámci svojej práce. Tvojou úlohou bude koordinovať kolektív, zabezpečiť plynulý chod prevádzky, zodpovedať za zverené hodnoty, spolu s tímom zabezpečovať úroveň poskytovaných servisu našim zákazníkom.
Preto hľadáme človeka, ktorý je dynamický a flexibilný, má dobrý time management a je spoľahlivý. Dôležitá je komunikácia, organizačné zručnosti a zodpovednosť.

- pomoc pri prijímaní nového personálu
- kompletné zaučenie nového personálu
- kontrola výkonu zamestnancov
- vytváranie priaznivého prostredia pre zamestnancov
- kontrola inventúrneho súpisu zásob
- objednávanie tovaru, kontrola stavu zásob
- príprava zmien
- prideľovanie úloh zamestnancom
- drobné nákupy ( v prípade aktuálneho výpadku tovaru)
- Organizovať pravidelne stretnutia so zamestnancami
- Vytváranie pravidelných akcií
- Pravidelné reporty o prevádzke
- Pravidelná komunikácia so zamestnávateľom
- Zavádzanie noviniek

- Stabilné zázemie v rodinnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Motivačné príplatky
- Príjemne prostredie
- Prevádzka s viacročnou históriou

Ak ťa táto ponuka zaujala a máš záujem o prácu, pošli nám svoje CV s motivačným listom, kde nám napíš prečo by sme mali vybrať práve teba na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky odbornej praxe
- odborné znalosti v oblasti a aktuálnych trendoch
- vynikajúce komunikačné, medziľudské a vodcovské schopnosti
- skúsenosti s vedením väčšieho tímu ľudí
- príkladne aktívny a dynamický
- kritické myslenie a riešenie problémov
- organizačné a časové riadiace predpoklady
- zmysel pre detail a poriadok

Malá rodinná spoločnosť ktorá v rámci mesta Košice a okolia prevádzkuje Maloobchodné prevádzky pod označením Vaše Potraviny, @vasepotraviny
Spoločnosť rovnako prevádzkuje Gastronomické zariadenie s Bowlingovými dráhami - Reštaurácia Bowling Erika, Košice - Terasa, @bowlingerika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3214330  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac