Reagujte bez životopisu

Účtovník/čka

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacod 1600€ mesačná mzda brutto; výšku finálnej mzdy je možné dohodnúť v závislosti od osobnostných predpokladov a pracovných skúseností kandidáta; Ročný Bonus v závislosti od splnenia dohodnutých ročných ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, automotive spoločnosť hľadáme ďalšiu posilu, o ktorú by sa rozrástlo finančné oddelenie.

Náplň práce na pozícii účtovník:

- Denná fakturácia z SD modulu vrátane selfbillingu
- Ostatná fakturácia za služby z FI modulu
- Účtovanie zákazníckych reklamácií
- Údržba kmeňových dát zákazníkov
- Spracovanie a evidencia cien zákazníkov
- Analýza cenových rozdielov
- Rozúčtovanie platieb od zákazníkov
- Komunikácia so zákazníkmi
- Príprava analýz a ostatných reportov podľa požiadaviek managementu
- Evidovanie pohľadávok po splatnosti, zasielanie upomienok zákazníkom
- Príprava podkladov pre mesačnú/kvartálnu/koncoročnú závierku (rezervy atď)

• Nástup priamo do interného stavu
• Možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie
• Ročný bonus ku mzde
• Príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe
• Bonus pri seniorite
• Finančná odmena za životné, pracovné jubileum
• Finančná odmena pri zapojení sa do programu "nájdi si kolegu"
• Možnosť odborného vzdelávania sa ; E-learningové vzdelávanie
• Flexibilná pracovná doba
• Bohatý sociálny program (Mikulášske balíčky, Vitamínové balíčky a ovocie ku Dňu zdravia, Darčeky pri príležitosti Dňa detí, Dňa žien…)
• Veľa zábavy na spoločenských a firemných akciách (Family day, Vianočný večierok…)
• Dotované stravovanie
• Multisport karta
• Bezplatné právne poradenstvo

Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- VŠ vzdelanie (ekonomika, účtovníctvo, dane - veľkou výhodou, nie podmienkou)
- Zodpovedný prístup k práci, dodržiavanie termínov
- Skúsenosti min. 3 rokov
- Skúsenosť v automobilovom priemysle (výhodou)
- Aktívna znalosť anglického jazyka

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.

Kontakt

ID: 4830689  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac