Reagujte bez životopisu

Expedient logistiky

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
1 175 - 1 425 EUR/mesiacZákladná mzda 1175 eur + 250 bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  E mailová komunikácia s disponentmi.

- Príprava dokumentácie pre expedované diely.

- Systémové spracovávanie dokumentov.

- Telefonická komunikácia s jednotlivými oddeleniami závodu.

​Práca na 3 pracovné zmeny.​

​- Možnosť čerpania týždenných záloh
​- Pravidelný teambuilding - family day
​- Pravidelné súťaže o hodnotné ceny
​- Spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
​do budúcnosti
​- Možnosť dlhodobej spolupráce
​- Zaškolenie a priamu podporu od nadriadených​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- Platný preukaz VZV.

- Základná znalosť Excelu.

- Prax v automobilovom priemysle je výhodou.

- Samostatnosť.

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.

Kontakt

ID: 4798907  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 175 EUR/mesiac