Reagujte bez životopisu

Máš VZV preukaz a hľadáš prácu? Hľadáme nových kolegov skladníkov.

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 230 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosť s prácou na VZV, môžete sa stať našim novým kolegom.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- manipulácia s paletami hotových výrobkov, nakládka, vykládka
- príjem a výdaj tovaru na sklad podľa sprievodných dokladov
- príprava zmiešaných paliet tovaru pre zákazníka podľa dokladov
- obsluha VZV
- iné skladovacie práce (inventúry, upratovanie skladových priestorov).

Platný preukaz na VZV a prax je podmienkou.

Volajte zdarma 0800 221 500

Benefity pre zamestnancov od M&M Personal:
- Možnosť čerpania týždenných záloh
- Možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
- Právne poradenstvo
- Pravidelný teambuilding - family day
- Pravidelné súťaže o hodnotné ceny
- Spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

Zabezpečená doprava z týchto smerov:
1. Borský Mikuláš - Bílkové Humence - Lakšárska Nová Ves - Malacky

2. Brodské - Kúty - Sekule - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky

3. Gbely - Smolinské - Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule -Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky

4. Holíč - Radimov - Unín - Petrova Ves - Šaštín - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod

5. Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Malacky

6. Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Malacky

7. Senica - Dojč - Štefanov - Šaštín - Čáry - Kúty - Malacky

8. Skalica - Vrádište - Holíč - Kopčany - Gbely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Práca je vhodná pre Vás ak:
• ste aktívny vodič VZV
• máte zodpovednosť a zmysel pre presnosť
• ste fyzicky zdatný
• hľadáte si dlhodobé a stabilné zamestnanie

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4794352  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac