Reagujte bez životopisu

8,00€ €. Raktáros/Anyagmozgató - Dunaszerdahely /8,00€ €. Skladník/manipulant - Dunajská Steda.

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- anyagátvétel a raktárban
- a gyártósor alkatrészekkel való megrakása
- alkatrészek komissiózása

Targonca vezetői tapasztalat és érvényes papírok megléte követelmény.

Ingyenes hívószám: 0800 221 500

- príjem materiálu do skladu
- zaskladňovanie výrobnej linky komponentami
- vychystávanie komponentov

Prax na VZV a platné papiere podmienkou.

Volajte zdarma 0800 221 500

Bónuszok az M&M Personal-tól:
- Részvételi bónusz 0,78 €/óra.
- Lehetőség heti előleg igénylésére
- Rendszeres csapatépítés - családi nap
- Együttműködés egy stabil háttérrel rendelkező céggel
- Hosszú távú együttműködés lehetősége
- Képzés és közvetlen támogatás a felettesektől
- Igényes munka, zajmentes környezetben
- tanulás és átképzés
- három műszakos munkavégzés
- a koordinátor állandó támogatása

Benefity pre zamestnancov od M&M Personal:
- Dochádzkový bonus 0,78 €/hod.
- Možnosť čerpania záloh po prvom odpracovanom týždni
- Možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
- Pravidelný teambuilding - family day
- Spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaškolenie a priamu podporu od nadriadených
- Nenáročná práca v nehlučnom prostredí
- Zaučenie a preškolenie
- Práca v trojzmennej prevádzke
- Stála podpora koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- targonca vezetői engedély
-önállóság
- megbízhatóság
- alaposság
- SAP

- prax na podobnej pozícií
- preukaz VZV podmienkou
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôkladnosť
- SAP

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4794344  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.