Reagujte bez životopisu

Máš skúsenosť ako zoraďovač lisov alebo nastavovač? Potom hľadáme práve Teba.

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
január 2023
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmesačný bonus 120 - 300 €, príplatky za prácu v noci alebo počas víkendu podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť pôsobiacu vo výrobe kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel, hľadáme nových kolegov na miesto zoraďovača/nastavovača.

vašou úlohou bude najmä:
- obsluha postupových lisov, odoberanie kusov z lisu
- nastavovanie lisov
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
- manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie vieme zabezpečiť)
- práca na 3 zmeny

- nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
- stravné lístky v hodnote 4,80 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy (200 € letný a 400 € zimný)
- bonus za odporučenie známeho 300€ (po odpracovaní 3 mesiacov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- technické myslenie,
- VZV preukaz výhodou
- skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané, ale nie podmienkou
- dobrý zdravotný stav

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4516514  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac