Reagujte bez životopisu

9,50 - 11 €/hod. Manipulant, vodič VZV

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 9,5 EUR/hod.živnosť - základ 9,50 €/hod. + 0,50 € príplatok za nočnú + 1 € za sobotu + 1,50 za nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem materiálu do skladu
- zaskladňovanie výrobnej linky komponentami
- vychystávanie dielov za pomoci scanera
- zodpovednosť za správne vychystané diely

Práca na 3 zmeny.

Prax na VZV - prax na jednom z typov VZV (čelný, bočný, vláčik)

Volajte zdarma 0800 221 500

Benefity pre zamestnancov od M&M Personal:
- Zabezpečená doprava ZDARMA
- Možnosť čerpania týždenných záloh
- Možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
- Právne poradenstvo
- Pravidelný teambuilding - family day
- Pravidelné súťaže o hodnotné ceny
- Spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

- nenáročná práca v nehlučnom prostredí
- zaučenie a preškolenie
- práca v trojzmennej prevádzke
- stála podpora koordinátora

Doprava zabezpečená zadarmo z týchto smerov:
Doprava zabezpečená z týchto smerov:
- Selec - Trenčianske Stankovce - Chocholná Velčice
- Nová Dubnica - Trenčín - Trenčianska Turná - Trenčianske Stankovce - Chocholná Velčice
- Soblahov - Trenčianske Stankovce -Chocholná Velčice
- Bánovce nad Bebravou - Horňany - Svinná - Mníchova Lehota - Hámry - Trenčianske Stankovce - Chocholná Velčice
- Veľká Hradná - Trenčianske Jastrabie - Trenčianske Stankovce - Chocholná Velčice
- Nové Mesto nad Váhom - Ivanovce - Chocholná Velčice - Kostolná - Drietoma - Trenčianske Stankovce - Chocholná Velčice
- Nové Mesto nad Váhom - Beckov - Malé Stankovce - Opatovce - Trenčianske Stankovce - Chocholná Velčice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na podobnej pozícií
- preukaz VZV je výhodou, ale ak namáte vieme Vám ho obnoviť alebo zabezpečiť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôkladnosť

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4470334  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.