Business development manager

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiaczákladná zložka odmeny, okrem nej prislúcha veľmi zaujímavý finančný bonus, ktorý môže činiť viac ako 100% základnej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád obchodujete a ste v tom dobrý? Ste aktívny, máte drive a nebojíte sa nových víziev ? Máte výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti?
Tak rozhodne čítajte ďalej.

Vašou náplňou práce bude:
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí najmä v oblasti zabezpečenia kontroly kvality v automobilovom priemysle
- aktívna akvizícia nových klientov
- rozširovanie obchodných možností u existujúcich klientov
- aktívna samostatná práca v teréne v regióne celého Slovenska
- zisťovanie potrieb klientov a návrh vhodného riešenia
- príprava cenových ponúk, samostatné vedenie obchodných stretnutí, prezentácia portfólia služieb klientom,
- rozvoj obchodu a dosahovanie obchodných cieľov
- starostlivosť o pridelených zákazníkov, získavanie spätnej väzby od zákazníka, rozvíjanie a udržiavanie pozitívnych vzťahov
- identifikovanie trendov a rozvoj stratégie
- návrh zlepšení obchodného procesu
- sledovanie príležitosti na trhu k získaniu nových klientov
- reporting a administratíva spojená s obchodom

Práca najmä v regióne Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho kraja.

- motivačná bonusová schéma odmeňovania - bonus môže činiť viac ako 100% základnej odmeny
- skvelý tím skúsených profesionálov
- služobné auto
- služobný PC
- teambuilding

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky pre prijatie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

aspoň 3 ročné obchodné skúsenosti (oblasť automobilového priemyslu )
- angličtina - na úrovni dohovoriť sa či už ústne alebo písomne je podmienkou
- predchádzajúca úspešná skúsenosť v získavaní nových zákazníkov a budovaním vzťahov so zákazníkmi
- aktívny prístup, drive
- skvelé komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- pozitívne myslenie
- aktívny vodič
- schopnosť vykonať a implementovať zmeny
- strategické myslenie

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4322807  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac