Reagujte bez životopisu

Práca na živnosť na pozícií výrobného pracovníka s nástupom ihneď a platom 8€/h!

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiac1100 € - TPP, 6 € - dohoda, 8 € - živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobnej stanice
- obsluha jednoduchých strojov
- jednoduché montážne práce
- vizuálna kontrola zvarových spojov - odhalenie nezhodných dielov
- práca podľa pracovného postupu

VOLAJTE ZDARMA 0800 221 500

NÁSTUP IHNEĎ

Benefity pre zamestnancov od M&M Personal:
- Možnosť čerpania záloh po prvom odpracovanom mesiaci
- Možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
- Právne poradenstvo
- Pravidelný teambuilding - family day
- Pravidelné súťaže o hodnotné ceny
- Spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

- príplatok za poobednú zmenu
- príplatok za prácu v sviatok 150%
- moderné pracovné linky
- dlhodobá a stabilná práca
- zaučenie a preškolenie
- finančný príspevok na stravovanie
- práca v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke, 12 h. zmeny
- stála podpora koordinátora

Doprava zabezpečená z týchto smerov:
1. Skalica - Vrádište - Holíč - Kopčany - Gbely - Adamov - Brodské - Kúty - Malacky

2. Senica - Jablonica - Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Malacky

3. Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky

4. Štefanov - Šaštín - Borský Peter - Borský Mikuláš - Bílkové Humence - Lakšárska Nová Ves - Studienka - Malacky

Ďakujeme za prejavený záujem. Pre veľký počet reakcií si dovoľujeme kontaktovať len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôkladnosť
- flexibila
- dobrý zdravotný stav

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4215624  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac