7,00 € - 9,00 € pre skúsených kontrolórov kvality - Nové Mesto nad Váhom

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 9 EUR/hod.príplatky za nočnú alebo víkendovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre renomovaných zákazníkov.

- odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- triedenie a jednoduché opravy
- podpora vo výrobe u zákazníka
- reportovanie výsledkov kontroly

Vhodnejšie pre ženy.
Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme.

- spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Od spolupracovníkov očakávame:
- skúsenosti s prácou vo výrobe min. 1 rok
- vlastná doprava je podmienkou
- živnostenský list
- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pracovitosť
- dobrý zrak

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4079139  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.