Technik nastavovania lisov

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 090 EUR/mesiacosobné odmeny, dochádzkový bonus, príplatok za hlukovú zónu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie strojov, výmena a upevnenie nástrojov, prípravkov do výrobných zariadení
- preventívna a operatívna údržba nástrojov
- odkladanie kusov po vykonaní výrobnej operácie len do paliet podľa baliaceho postupu
- spolupráca s oddelením kvality ohľadom uvoľnenia výroby, kvality a nezrovnalostí v procese výroby
- spolupráca so zoraďovačom a minderom pri zoraďovaní nástrojov
- vedienie požadovaných záznamov v stanovenej dobe
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov
- iné povinosti určené zamestnávateľom

Práca je v 2 zmennej prevádzke.
Prax je výhodou, nie podmienkou. Vhodné pre technicky zručných uchádzačov.

- Istota zamestnania v expandujúcej a stabilnej spoločnosti.
- Príjemné pracovné prostredie (mladý dynamický kolektív).
- Systém benefitov – stravné lístky v hodnote 3.83 € plne hradené zamestnávateľom, - Vernostný bonus podľa dĺžky trvania PP
- Teambuildingové aktivity.
- Iné sociálne benefity - Darčekové poukážky v hodnote 40 € ročne; Vianočné odmeny (alikvotne podľa odpracovaných dní v roku); Darčekové poukážky pre jubilantov; Vitamínový balíček 1xročne (začiatkom roka).

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske alebo iné technické

- Prax v nastavovaní lisov a strojných zariadení - nie je podmienkou
- Technické myslenie
- Používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov
- Pracovitosť, zručnosť a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť, samostatnosť

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4023556  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac