7,8 - 10 EUR/hod.

Hľadá sa šikovný Vodič VZV

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s paletami hotových výrobkov, nakládka, vykládka
- príjem a výdaj tovaru na sklad podľa sprievodných dokladov
- príprava zmiešaných paliet tovaru pre zákazníka podľa dokladov – picking
- obsluha VZV
- práca so skenerom – evidencia a kontrola šarží tovaru
- podklady k objednávaniu tovaru na sklad
- iné skladovacie práce (inventúry, evidencia teploty v sklade, upratovanie skladových priestorov).

- spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na mail [email protected]
alebo sa informujte na telefónom čísle 0903429536.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- platný preukaz a prax na vysokozdvižnom vozíku je podmienkou,
- ochota pracovať s vysokým nasadením
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti,
- vodičský preukaz skupiny B a vlastné auto - podmienkou

Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

Velkomoravská 2910/38A
901 01 Malacky

Kontakt

ID: 3711680   Dátum zverejnenia: 8.7.2019